logo

Kontakt

Stan Rzeczy

Stan Rzeczy

Numer ISSN: 2083-3059

Redakcja "Stanu Rzeczy"

Instytut Socjologii UW
ul. Karowa 18
00-927 Warszawa
Wydawca

Wydawca

Instytut Socjologii UW
ul. Karowa 18
00-927 Warszawa

Partner wydawniczy

Wydawnictwo Campidoglio
Marcin Trepczyński

mtrepczynski@o2.pl


Redakcja „Stanu Rzeczy”

redakcja@stanrzeczy.edu.pl

Redaktorzy naczelni

Jakub Bazyli Motrenko
Redaktor Naczelny – jakub.motrenko@stanrzeczy.edu.pl

Karolina Dudek
Zastępca Redaktora Naczelnego – karolina.dudek@stanrzeczy.edu.pl

Redaktorzy tematyczni

Marta Bucholc
– historia idei, socjologia historyczna, socjologia humanistyczna | marta.bucholc@op.pl

Michał Łuczwski
– michal.luczewski@stanrzeczy.edu.pl

Mikołaj Pawlak
– mikolajpawlak@uw.edu.pl

Joanna Wawrzyniak
– socjologia pamięci, socjologia historyczna | wawrzyniakj@is.uw.edu.pl

Sekretarze redakcji

Ewa Balcerzyk
Sekretarz Redakcji – ewa.balcerzyk@stanrzeczy.edu.pl

Piotr Teisseyre
Sekretarz Redakcji, Dział recenzji – piotr.teisseyre@stanrzeczy.edu.pl


  1. Imię i nazwisko *
    * Wpisz imię i nazwisko
  2. Email *
    * Podaj poprawny adres e-mail
  3. Tekst wiadomości *
    * Wpisz tekst