logo

Dystrybucja i kontakt

GDZIE KUPIĆ "STAN RZECZY"?

"STAN RZECZY" DOSTĘPNY NA STRONACH WYDAWCÓW
numer 8. i kolejne można kupić w księgarni internetowej Wydawnictwa Campidoglio
campidoglio-logo-sz

kupuję w Campidoglio

numery 1-7 można kupić w księgarni internetowej Wydawnictw Uniwersytetu Warszawskiego

kupuję w WUW


"STAN RZECZY" DOSTĘPNY W WYBRANYCH KSIĘGARNIACH
Księgarnia Uniwersytecka Liber
Krakowskie Przedmieście 24
00-927 Warszawa
Główna Księgarnia Naukowa im. B. Prusa
Krakowskie Przedmieście 7
00-068 Warszawa
"STAN RZECZY" W SKLEPACH INTERNETOWYCH
Google play: numer 8, numer 9
Virtualo: numer 8, numer 9

„STAN RZECZY” INDEKSOWANY JEST W NASTĘPUJĄCYCH BAZACH

Redakcja „Stanu Rzeczy”

redakcja@stanrzeczy.edu.pl

Redaktorzy naczelni

Jakub Bazyli Motrenko
Redaktor Naczelny – jakub.motrenko@stanrzeczy.edu.pl

Karolina Dudek
Zastępca Redaktora Naczelnego – karolina.dudek@stanrzeczy.edu.pl

Redaktorzy tematyczni

Marta Bucholc
– historia idei, socjologia historyczna, socjologia humanistyczna | marta.bucholc@op.pl

Michał Łuczwski
– michal.luczewski@stanrzeczy.edu.pl

Mikołaj Pawlak
– mikolajpawlak@uw.edu.pl

Joanna Wawrzyniak
– socjologia pamięci, socjologia historyczna | wawrzyniakj@is.uw.edu.pl

Sekretarze redakcji

Ewa Balcerzyk
Sekretarz Redakcji – ewa.balcerzyk@stanrzeczy.edu.pl

Piotr Teisseyre
Sekretarz Redakcji, Dział recenzji – piotr.teisseyre@stanrzeczy.edu.pl


Stan Rzeczy

Numer ISSN: 2083-3059

Wydawca

Instytut Socjologii UW
ul. Karowa 18
00-927 Warszawa

Redakcja "Stanu Rzeczy"

Instytut Socjologii UW
ul. Karowa 18
00-927 Warszawa

Partner wydawniczy

Wydawnictwo Campidoglio
Marcin Trepczyński

mtrepczynski@o2.pl


PRZEŚLIJ NAM WIADOMOŚĆ:


  1. Imię i nazwisko *
    * Wpisz imię i nazwisko
  2. Email *
    * Podaj poprawny adres e-mail
  3. Tekst wiadomości *
    * Wpisz tekst